Monitoring Wrocław, Kamery IP Wrocław, Telewizja przemysłowa Wrocław, montaż kamer Wrocław, instalacja kamer (monitoringu) Wrocław PDF
Nasza firma zajmuje się montażem monitoringu:
- w halach przemysłowych,
- w dużych i małych firmach,
- na terenie osiedli strzeżonych,
- na terenie parkingów,
- w kościołach i na terenach do nich przylegających,
- w prywatnych domkach i terenie przyległym do nich,
- w hotelach,
- na miejskich skrzyżowaniach,
- w dyskotekach,
- w różnego typu pojazdach, np. autobusach, pociągach, samolotach, łodziach,
- oraz wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona i kontrola mienia oraz osób.

Montaż urządzeń wykonywany jest według najściślejszych norm i standardów europejskich. Decydując się na nasze usługi mają Państwo gwarancję fachowej obsługi, serwisu i doradztwa. Zapewniamy ścisłą dyskrecję oraz profesjonalizm. Budujemy sieci monitoringowe złożone z różnej ilości kamer. Systemy w zależności od miejsca montażu oraz wymagań Klienta oparte są na sieci Ethernet, bądź standardowo na wizyjnym kablu koncentrycznym lub komputerowej skrętce.

Na miejscu zestrajamy cały system zgodnie ze wskazaniami Klienta. Przed montażem dokonujemy analizy przestrzennej i przedstawiamy kilka różnych wariantów systemu tak, by uzyskać najbardziej optymalny efekt. Instalujemy kamery różnych marek, w obiektach zamkniętych jak i na otwartych przestrzeniach. Wszystko w zależności od potrzeb Klienta. Zatrudniamy tylko ludzi z wykształceniem elektronicznym, którzy specjalizują się w tym fachu.

Zaufało nam już wielu, a wszystkie powierzone nam zadania staramy się wykonywać profesjonalnie. Każde nowe zlecenie jest traktowane przez nas indywidualnie, stąd przykładamy bardzo dużą wagę do efektu końcowego. Chcemy być postrzegani jako firma z zasadami i profesjonalnym wykonawstwem, dzięki czemu pragniemy pozyskać nowych zadowolonych Klientów.

Monitoring wykonujemy głównie na terenie miasta Wrocław oraz okolicy - województwo dolnośląskie, opolskie. W razie konieczności wykonamy instalację kamer w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.