Sieci teleinformatyczne, siec komputerowa Wrocław, serwis komputerów Wrocław, sieć strukturalna Wrocław, UTP FTP 5, 5e, 6kat. PDF

Projektujemy i wykonujemy sieci komputerowe i telefoniczne, zarówno kablowe, jak i bezprzewodowe. Być może posiadacie Państwo małą firmę i chcecie podzielić Internet na kilka komputerów.Może zarządzacie dużą firmą, pragnącą połączyć setki komputerów w jedną sieć z oddziałami w różnych miejscach Polski. Dla nas to bez znaczenia.Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Służymy fachową i szybką pomocą, profesjonalizmem bez względu na rozpiętość realizacji oraz doświadczonymi fachowcami .

Dla wymagających Klientów wykonamy Sieć na urządzeniach najlepszych światowych firm, takich jak Cisco. Uruchomienie takiego przedsięwzięcia wymaga dużej wiedzy, którą posiadamy.

Naszą niewątpliwą zaletą jest niezawodność, szybkość działania i duże możliwości konfiguracji, zgodnie z życzeniem Klienta.

Pragniemy sprawić, by każdy, kto skorzysta z naszych usług nie był zawiedziony.

Sieci komputerowe oraz telefoniczne wykonujemy głównie na terenie miasta Wrocław oraz okolicy - województwo dolnośląskie, opolskie. W razie konieczności wykonamy instalację sieci w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.